Program do prowadzenia firmy
zrobi to za Ciebie

Tysiące dokumentów, spraw kadrowych i rozliczenia to coś, co może przyprawić o zawrót głowy. Na całe szczęście jest nasz program do zarządzania firmą, który Cię odciąży i wykona pracę za Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Program do prowadzenia firmy Wynieś swój biznes na wyższy poziom!

W małych firmach wszystkie sprawy administracyjne oraz związane z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa są prowadzone analogowo. Jest to zawodna metoda ze względu na to, że ludzie się mylą. Komputery tego nie robią, dlatego systemy informatyczne w przedsiębiorstwie są coraz częściej tworzone i wdrażane na dużą skalę. Wpływa to nie tylko na jakość świadczonych usług, ale i na sprawność obiegu dokumentów. Nasz program do zarządzania firmą wzbogaca systemy informatyczne w przedsiębiorstwie i ułatwia jego pracę.

Systemy biznesowe dla żądnych sukcesu

Największym atutem naszego programu do prowadzenia firmy jest to, że możemy go dostosować do potrzeb każdej, nawet nietypowej branży. Nie ważne czym się zajmujesz. W oprogramowaniu InnBusiness znajdziesz to, czego potrzebuje Twoja firma. Dajemy Ci w pełni dopasowane systemy biznesowe skrojone na Twoją miarę.

Program do zarządzania firmą. Poznaj jego funkcje

Nasza aplikacja pomimo swojej prostoty i intuicyjnej obsługi skrywa w sobie ogromne możliwości, które możesz w każdej chwili rozszerzać zgodnie z potrzebami Twojej firmy.

Podstawowe funkcje, jakie znajdziesz w naszym programie do zarządzania firmą to:

Baza klientów i możliwość jej zarządzaniem Kontrola finansowa firmy Wystawianie faktur i innych dokumentów Organizacja Twojego biura i obieg dokumentów
Komunikacja pomiędzy pracownikami Zarządzanie czasem pracy Menadżer zadań Integracja z innym oprogramowaniem, z którego korzystasz

Kontakt

Innotion Sp. z o.o.
Łucka 2/4/6 lok.54
00-845 Warszawa

+48 535 350 014
innbusiness@innotion.pl